About

Stylistka, doradca wizerunku, pasjonatka mody, certyfikowana specjalistka analizy kolorystycznej, wielbicielka klasycznego stylu i ponadczasowej  elegancji. Doradza osobom indywidualnym, prowadzi warsztaty i szkolenia oraz sesje stylizacyjne dla międzynarodowych firm, w Polsce i za granicą. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w pracy korporacyjnej, praktyczną znajomość mody i trendów, oraz wiedzę z zakresu psychologii.

Ukończyła Socjologię i Psychologię Społeczną na Uniwersytecie SWPS, ze specjalizacją Gender Studies. W DNA swojego działania od zawsze wpisane ma wsparcie kobiet w budowaniu ich poczucia własnej wartości, niezależności i pewności siebie.

Swoją wiedzą i działaniami wspiera także marki modowe, współpracując przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody oraz projektach wizerunkowych i PR.

Miłośniczka kawy. Kocha operę, bez książek nie wyobraża sobie życia, podziwia malarstwo Hieronima Boscha a fascynuje ją… piłka nożna. Buty to jej największa słabość

Stylelife.com.pl to miejsce dla tych, których cieszą drobne rzeczy, przyjemność znajdują w celebrowaniu codzienności, jak choćby w filiżance dobrej kawy o poranku, dla wszystkich poszukujących pozytywnych stron życia i  modowych inspiracji.

 

WSPÓŁPRACUJĘ Z:

 

 

WSPÓŁPRACA / KONTAKT

olga@stylelife.com.pl