O mnie

 

Psycholog, ekspert ds. wizerunku, pasjonatka mody i klasycznej elegancji. Doradza osobom indywidualnym, prowadzi warsztaty i szkolenia dla międzynarodowych firm w kraju i za granicą a także konsultacje indywidualne w zakresie wizerunku, prezentacji i dress codu.

 

Organizuje i prowadzi pokazy mody polskich projektantek zarówno w Polsce jak i za granicą. Od lat wspiera kobiety w budowaniu własnej wartości i pewności siebie. Udziela wsparcia eksperckiego portalom kobiecym, bierze udział jako mówca motywacyjny w ramach wydarzeń pro-kobiecych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez dla większej publiczności, spotkań autorskich oraz wywiadów.

 

Ukończyła Socjologię i Psychologię Społeczną na Uniwersytecie SWPS, ze specjalizacją Gender Studies. W DNA swojego działania od zawsze wpisane ma wsparcie kobiet w budowaniu ich poczucia własnej wartości, niezależności i pewności siebie.

 

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu psychologii, wieloletnie doświadczenie w pracy korporacyjnej,  znajomość mody i trendów oraz praktyczną wiedzę zdobytą jako przedsiębiorca. Współzałożycielka projektu Jesteś Ważna, który ma na celu wzmocnienie pozycji kobiet w życiu prywatnym i zawodowym. Certyfikowana specjalistka analizy kolorystycznej, psycholog stylu, autorka wyróżnionego przez La Mode Info bloga stylelife.com.pl, dla której to właśnie Ty Jesteś Ważna! 

 

Miłośniczka kawy. Kocha operę, bez książek nie wyobraża sobie życia, podziwia malarstwo Hieronima Boscha a fascynuje ją… piłka nożna. Buty to jej największa słabość

 

WSPÓŁPRACA / KONTAKT

olga@stylelife.com.pl