About & Contact

Odkąd pamiętam zawsze chodziłam własnymi drogami, trudno też wpisać mnie w schematy i rutynę. Pozytywne podejście do życia, optymizm towarzyszący mi każdego dnia i ogromna pasja życia, sprawiają że znajduję czas i siłę na wszystko to co kocham i to co pojawia się w planach.

Moją ogromną słabością są piękne ubrania i  buty: kupuję, kolekcjonuję, układam w szafach oraz w pudełkach, podziwiam i noszę z wielką przyjemnością. Poszukiwanie modowych inspiracji, tworzenie stylizacji dla siebie i moich koleżanek na różne okazje, eksperymenty z modą zawsze sprawiały mi dużo radości, również w czasach gdy zdobycie atrakcyjnego „ciucha” było dużym wyzwaniem.

Kocham operę, książki i podróże, zachwyca mnie malarstwo Hieronima Boscha, fascynuje piłka nożna, aktywnie uprawiam sport bo nic bardziej nie nakręca do życia niż pozytywne zmęczenie oraz duża dawka endorfin i adrenaliny.

StyleLife.com.pl to miejsce dla tych, których podobnie jak mnie cieszą drobne rzeczy, przyjemność znajdują w celebrowaniu codzienności, jak choćby w filiżance dobrej kawy o poranku, dla wszystkich poszukujących motywacji w docenianiu każdego dnia oraz szukających modowych inspiracji.

 

 OBECNIE WSPÓŁPRACUJĘ Z:

 

 

WSPÓŁPRACA / KONTAKT

bozena@stylelife.com.pl

olga@stylelife.com.pl