Moda i Styl Style & Fashion

Dyskretny urok mocnych barw. Płaszcz w najmodniejszym kolorze sezonu.

Wiosna szła do nas długo i powoli. Jednak nareszcie jest – piękna, słoneczna i ciepła. Dlatego nie mogłam sobie odmówić zamówienia tego wspaniałego płaszcza w najmodniejszym, soczystym kolorze sezonu.

Przyznam, że nigdy wcześniej ubrania w żółtym kolorze nie trafiały nawet na koniec listy moich zainteresowań. Jednak w tym przypadku, zarówno odcień jak i jak bardzo prosty, lekko oversizowy krój uwiodły mnie od razu.

Płaszcz ten – mimo odważnego koloru – jest bardzo uniwersalny. Świetnie komponuje się w stylizacjach każualowych i jak i tych bardziej eleganckich. Jest rewelacyjnym uzupełnieniem klasycznych zestawów w stonowanych kolorach – np. mojego ulubionego biało – czarnego połączenia,  które prezentuję na poniższych zdjęciach.

Czarne spodnie „cygaretki”oraz klasyczne szpilki tym razem zestawiłam przekornie z bardzo prostym, lecz sportowym T-shirtem. Efekt? Wg mnie idealny 🙂

Mam na sobie:

Płaszcz z wełny: szyty na miarę by IR

Spodnie: Esprit

Koszulka: Adidas

Buty: Volo – Manufaktura kobiecego obuwia

Torba: Coccinelle

Zdjęcia: Kuba K. by Iphone 6s

4 Comment

    1. Renata! Bardzo dziękuję!!! Ja właśnie niedawno się na niego odważyłam i okazuje się że to piękny i niedoceniany kolor 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *