Moda i Styl Style & Fashion

Kolor, kobiecość, ponadczasowość. Kolekcja Justyny Ołtarzewskiej na nadchodzący sezon już w sprzedaży!

Lubię być tam gdzie dzieje się coś ciekawego. Kocham pracę z ludźmi i bycie w centrum wydarzeń. To nakręca pozytywnie i mobilizuje do działania. Moda, tkaniny, piękne wzory i niebanalne kroje to mój świat. Uwielbiam łączenie ich ze sobą, tworzenie mniej lub bardziej szalonych stylizacji podkreślających urodę tych, które je noszą. Dlatego z przyjemnością przyjęłam zaproszenie do poprowadzenia kameralnego pokazu kolekcji Wiosna / Lato 2018 w Atelier Justyny Ołtarzewskiej.

Przy powstawaniu tej kolekcji miałam możliwość towarzyszyć Justynie od początku, na każdym etapie jej tworzenia. To fantastyczne uczucie być tam gdzie z belek i kuponów materiałów powstają rzeczy piękne by cieszyć oko i sprawiać przyjemność osobom, które je noszą.

Motywami przewodnimi kolekcji Justyny na nadchodzący sezon są kolor, kobiecość i ponadczasowość. Wśród propozycji znajdziemy sukienki w soczystych kolorach wiosny i gorącego lata, o uniwersalnych krojach, wykonane z najwyższej jakości materiałów, eleganckie, łączące klasykę z nowoczesnymi trendami oraz szycie zgodnie z filozofią wysokiego krawiectwa. Uwagę jak zawsze przyciągają detale i precyzja wykończenia.

Linia specjalna kolekcji sygnowana tym razem jest pięknymi, kolorowymi rybami. Wzór ten, w postaci barwnych karpi z namalowanej przez Justynę akwareli, ozdobi jedwabne apaszki, bluzki, sukienki oraz podszewki wiosennych płaszczy.

Gościem spotkania była Agnes Wuyam, której kolekcja dostępna także będzie w Atelier.

Na zdjęciu głównym – nasz Dream Team: Justyna, Maja i ja – oczywiście w sukienkach projektu Justyny 🙂

Wszystkie z Was, które mają ochotę przyjrzeć się propozycjom Justyny bliżej zapraszam do odwiedzenia  Atelier projektantki w Warszawie lub butiku internetowego. Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży.

Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia 🙂

Zdjęcia: Adam Oleksiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *