Patricia Kaas on Tour
Life & Daily Moments Wydarzenia

Patricia Kaas w Warszawie!

Od kilku miesięcy czekałam na ten koncert. Bilety kupiłyśmy, wraz z moją koleżanką, jak tylko pojawiły się w sprzedaży! Melancholijna, pełna emocji i uczuć muzyka Patricii Kaas zauroczyła mnie wiele lat temu, gdy po raz pierwszy usłyszałam płytę Piano Bar. Odkrycie wcześniejszych – śpiewanych po francusku – albumów sprawiło, że zauroczenie trwa nieustająco od lat.

W lutym br. miałam ogromną przyjemność przeprowadzić wywiad z artystką dla portalu, z którym ówcześnie współpracowałam. Spotkanie z tą niezwykłą, energiczną kobietą – z wyznaczonego na 30 minut wywiadu – przerodziło się w ponad godzinną, bardzo inspirującą rozmowę, prowadzoną przez Patricię z ogromną energią i zaangażowaniem, bez cienia znużenia czy zniecierpliwienia pomimo wyczerpującego dnia.

Wczorajszy koncert w warszawskim Parku Sowińskiego promował najnowszy, wydany w listopadzie 2016 album zatytułowany po prostu… Patricia Kaas. Mam oczywiście i absolutnie polecam!

Fantastyczny, pełen energii, magii i zmysłowości koncert zakończony dla nas ogromną niespodzianką w postaci ponownego spotkania z Patricią, tuż po zakończonym występie… Do dziś jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! A ja nadal zastanawiam się jak ona to robi, że jej głos brzmi tak samo perfekcyjnie zarówno na scenie jak i na płytach! I znowu czekam na kolejną trasę koncertową 🙂

Zdjęcia: By my Iphone 6s

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *