Moda i Styl Style & Fashion Wydarzenia

Pokaz kolekcji Justyny Ołtarzewskiej w Ambasadzie Polski w Bukareszcie

We wtorek, 3 grudnia w siedzibie Ambasady RP w Bukareszcie odbyło się wydarzenie promujące na rynku rumuńskim polski przemysł kreatywny i odzieżowy. Projekt zrealizowany został we współpracy z LPP SA – jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w branży odzieżowej w Europie Środkowo Wschodniej.

W imprezie udział wzięła również polska projektantka Justyna Ołtarzewska, która na rynku mody obecna jest od ponad 20 lat. Kolekcje Justyny stanowią połączenie nowoczesnych trendów z klasyką, czerpiąc inspiracje z europejskiego dziedzictwa kulturowego oraz sięgając po wątki etnograficzne i ludowe. Motywami przewodnimi jej projektów są: kolor, kobiecość i ponadczasowość. Kolekcje „Folk” oraz “Winter Garden”, które mogliśmy zobaczyć podczas pokazu zdominowane są przez sukienki – koktajlowe oraz wieczorowe, o uniwersalnych krojach, wykonane z najwyższej jakości materiałów, eleganckie, uszyte zgodnie z zasadami wysokiego krawiectwa. Kolekcje dostępne są w butiku stacjonarnym projektantki oraz online: butik.oltarzewska.pl.

W imieniu swoim i Justyny, raz jeszcze dziękuję Pani Magdalenie Szuber – Zasadzkiej, Chargee d’affaires of the Republic of Poland to Romania, za zaproszenie oraz możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Za choreografię i realizację pokazu, w tym organizację strefy makijażu u fryzur, dziękujemy niezastąpionej Raluca Andreea Andrei, bez której nie było by tak łatwo i przyjemnie 🙂

Zdjęcia z pokazu: Mihai Rauta

Zapraszam na krótką relację z pokazu oraz z przygotowań 🙂 !

Pokaz Justyny Ołtarzewskiej:

Pokaz LPP, marek: Mohito oraz Reserved

Backstage 🙂 Zdjęcia by Crina Barlandianu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *