Moda i Styl Style & Fashion

Spacer po „Zimowym Ogrodzie” Justyny Ołtarzewskiej już za nami!

Nadeszła jesień a wraz z nią bardzo oczekiwana jesienno – zimowa kolekcja Justyny Ołtarzewskiej. „Zimowy ogród”, jak każda kolekcja Justyny, to inspiracja nie tylko do wejścia w nowy sezon w nowej sukience, lecz zaproszenie do poszukiwania własnego stylu.

Tydzień temu, 21 września Justyna zaprosiła nas na magiczny spacer po swoim „Zimowym ogrodzie”. Pokaz kolekcji, który odbył się w Atelier Projektantki zachwycił detalami, pięknymi projektami, kobiecymi fasonami, oraz kolorami.

Justyna zaprosiła nas bowiem na „spacer do ogrodu pełnego głębokiej zieleni drzew iglastych. Zieleni w detalach podszytej delikatną lawendą, nasyconymi żółcieniami i zieleniami porostów. Kwiatów nagle przyprószonych śniegiem, skrzących w słońcu lub melancholijnie poszarzałych pochmurnego dnia, gdy znaczenie ma faktura, a kolor niknie…

To także na spacer, po greckim zimowym ogrodzie, gdzie mocna czerwień zimowej bugenwilli zachwyca na tle spokojnych oliwek, a nasycone kolorem kulki pomarańczy rozbłyskują spod ciemnozielonych liści.”

Kolekcja jest kwintesencją dwóch różnych światów, z których oba inspirują Projektantkę. I te dwa światy Justyna łączy w krojach swoich ulubionych sukienek – szmizjerek,  kopertowej, rozkloszowanej z nutą retro. Pojawiają się także ponownie ptaki, które znamy z do poprzednich kolekcji, jak i polskie motywy ludowe. Nowe projekty to między innymi jedwabna sukienka, która musi być w szalonym kolorze i kombinezon z jedwabną bluzką – jako propozycja stylizacji ślubnej.

Propozycje z najnowszej kolekcji to także zabawa modą oraz przyjemność z łączenia kolekcji z propozycjami innych projektantów – gdyż każdy z nich ma inny styl a taki wspólny spacer daje wiele radości i inspiracji.

Tym razem do współpracy Justyna zaprosiła Innę Rek, której kolekcja skórzanych kurtek, spódnic, kaszmirowych płaszczy oraz futer uzupełniła propozycje na nadchodzący sezon.

Konsekwencją tej współpracy jest także wspólna sesja zdjęciowa, której efekty niebawem będziemy mogli podziwiać. Tymczasem zapraszam do obejrzenia migawek z pokazu, który miałam przyjemność poprowadzić.

Mam na sobie:

Różowa sukienka z falbaną: Justyna Ołtarzewska

MUA: Anna Kliszcz / INGRID COSMETICS

Foto: Andrzej Szczerba

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *