Budowanie wizerunku Moda i Styl Style & Fashion

Spódnica i sportowe buty? Czemu nie!

Spódnica i sportowe buty? No właśnie! 10 lat temu, gdyby ktoś mi powiedział, że kiedykolwiek wyjdę z domu tak ubrana, uśmiałabym się serdecznie.

Takie połączenie wydawało mi się zupełnie nie na miejscu, absolutnie nieeleganckie i bez klasy. Cóż, czasy się zmieniają i nasze upodobania na szczęście też.

Do sklepów trafiły ponownie modele butów, które czasy świetności miały w latach mojego dzieciństwa, o których marzyło się po cichu oglądając kolorowe magazyny przywiezione zza zachodniej granicy, lub zazdrościło w duchu tym nielicznym, którym dane było takie posiadać.

Sneakery powróciły na salony. Stały się nieodłączną częścią codziennych stylizacji czasem także tych na nieco bardziej eleganckie okazje.

W mojej szafie pojawiły się jako pierwsze piękne turkusowe „Reeboki”. Kolejne dokupowałam sukcesywnie, tak jak jakiś czas temu kolorowe szpilki. Moja kolekcja sneakersów powiększa się, mam już upatrzone kolejne modele i nic nie zapowiada, że będą to ostatnie, które będę nosić. Także w zestawieniu ze spódnicą 🙂

Tym razem wybrałam szarą, pięknie układającą się solejkę w gołębim kolorze, biały top (czy mogłabym założyć inny? 🙂 ), czarne buty Adidas i czarną, klasyczną skórzaną kurtkę, która mimo że mocno już wysłużona, nadal prezentuje się bardzo efektownie.

Całość wg mnie idealna na co dzień, na niezobowiązujące spotkanie lub na wyjście ze znajomymi.

Mam na sobie:

Spódnica: Marks & Spencer

Buty: Adidas

Biały Top: Intimissimi

Torebka: Bagstory

Kurtka: Pchli targ

Zegarek: IceWatch

Naszyjnik: Tiffany & Co

Zdjęcia: Basia Rochowczyk

1 Comment

  1. no nie wiem, niby fajnie to wygląda i ty w tym fajnie wyglądasz ale ja się chyba nie odważę, może kiedyś 🙂 zresztą do pracy tak nie mogę iść ubrana więc nie mam gdzie tak kombinować. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *