Moda i Styl Style & Fashion

Street style & Busy life. Dlaczego pokochałam wygodę :)

Kiedyś nie wyobrażałam sobie dnia bez założenia butów na wysokich obcasach. Obecnie, mimo że kocham szpilki a moja kolekcja butów jest naprawę duża, coraz częściej sięgam po buty sportowe. Od dłuższego czasu popularne „sneakersy” goszczą w mojej szafie i zapowiada się, że zostaną tam na dłużej i podejrzewam, iż coraz licznej reprezentowane.

Ponieważ lubię chodzić, przemieszczając się po mieście często wybieram przejście określonego dystansu zamiast poruszania się komunikacją. Samochód z założenia zostaje pod domem – stanie w korkach i nieustanne szukanie miejsca do zaparkowania uważam za zbyteczną stratę czasu i nerwów. Komunikacja miejska w połączeniu ze spacerami są zdecydowanie lepszym, bardziej ekologicznym i zdrowszym rozwiązaniem.

Aktywny tryb życia, duża liczba spotkań, w których uczestniczę, szkolenia oraz codzienne działania sprawiają, że wygoda ma dla mnie duże znaczenie. Nie byłabym sobą poprzestając na wygodzie. Musi być także elegancko i szykownie – inaczej się nie da 🙂 I oczywiście klasycznie, choć z niewielką dozą nonszalancji i pewności siebie.

Co dziś mam na sobie? Czarny klasyczny wełniany płaszcz, czarne spodnie i białą bluzkę. Teoretycznie nic szczególnego a jednak! Ponadczasowe fasony i świetna jakość bronią się zawsze i wszędzie. Zarówno podczas zabieganego dnia, jak i na krótkim urlopie. Tu dwa słowa muszę napisać o spodniach i bluzce. Niby nic takiego! Ot, kolejny „nudny”, czarno-biały zestaw. Nic bardziej mylnego. Ten komplet to połączenie komfortu, elegancji i zaawansowanej technologii ukrytej w materiałach co przekłada się na świetny wygląd, dobre samopoczucie i pewność siebie. To jeden z moich „żelaznych” zestawów, który sprawdza się zawsze i wszędzie, gdyż dzięki dodatkom mogę go dostosować do aktualnej potrzeby. Uwielbiam go za tę uniwersalność. Oraz za to, że mogę go nosić zarówno z butami na wysokim obcasie, z balerinami a także – tak jak dziś – z ulubionymi superstarami 🙂 A co najważniejsze, dzięki nowoczesnym materiałom, nie muszę go prasować, co ma ogromne znaczenie przy tak aktywnym trybie życie jak mój 🙂

Mam na sobie:

Płaszcz: Penny Black

Czarne spodnie i biała bluzka: ENNBOW

(to polska marka odzieżowa stawiająca na technologiczne rozwiązania)

Buty: Adidas Superstar

Zdjęcia: Natalia Walach Photograpy, Zurych, Marzec 2019

Make Up: Teresa Drab | Inglot Switzerland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *