Moda i Styl Style & Fashion

Stylelife na święta: pomysł na prezent – bon podarunkowy!

Święta coraz bliżej a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla przyjaciółki, mamy lub siostry? Być może znalazłam dla Ciebie rozwiązanie! Każda z nas lubi wyglądać fantastycznie, mieć w szafie rzeczy pasujące do jej figury i typu urody, nie musieć martwić się o codzienny wybór garderoby do pracy oraz wiedzieć, że nasz wizerunek podkreśla nasze kompetencje w sferze zawodowej. Czasem brakuje nam wiedzy, czasem nie mamy czasu na przyglądanie się swojej garderobie a czasem nie lubimy robić zakupów a spędzanie czasu rano na tworzeniu odpowiedniego zestawu do potrzeb dnia przyprawia o zawrót głowy!

Podaruj swoim bliskim antidotum na powyższe problemy. Gwarantuję sprawdzone rozwiązania, indywidualne podejście do każdej klientki oraz zestaw przydatnej wiedzy do wykorzystania w przyszłości.

Z okazji nadchodzących Świąt przygotowałam Bony Prezentowe na oferowane przeze mnie usługi. Możesz zatem kupić Bon na konkretną usługę:

– konsultacja stylistyczna

– przegląd szafy

– analiza kolorystyczna

– zakupy ze stylistką

lub skorzystać z opcji bonu o wybranej wartości: 100 zł, 300 zł i 500 zł!

Dodatkowo przy zakupie Bonu Podarunkowego mam dla Ciebie niespodziankę! Rabat w wysokości 15% na dowolną usługę z mojej oferty dla Ciebie!

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do mnie: olga@stylelife.com.pl

Zapraszam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *