Moda i Styl Style & Fashion

Total look w bieli. Odważysz się?

Biel. Kolor, bez którego moja garderoba by nie istniała. Uwielbiam go za świeżość, rozświetlenie i świetne samopoczucie zawsze gdy mam na sobie coś w tym kolorze. A mam bardzo często!

Biel to także kolor, który zawsze jest na czasie. Nigdy nie wychodzi z mody i fantastycznie daje się łączyć z ubraniami w innych kolorach. Ale, tak jak w przypadku każdego innego koloru każdy musi znaleźć swój odcień bieli. Jeśli w Twojej szafie króluje czerń i myślisz, że tylko ubrania w tym kolorze będą eleganckie może warto złamać zasady i przekonać się do bieli zapraszając ją do swojej garderoby latem?

U  mnie tym razem w bieli nie bluzka czy koszula, ale żakiet ze spódnicą czyli idealny total look. Bardziej klasycznie już chyba nie można. Całości sznytu dodają złote, zdobione guziki. I duże kolczyki w tym kolorze, idealnie współgrające z całością. Złote sandałki lub szpilki w kolorze nude pasowały by tu także idealnie. Niestety nie miałam ich wtedy ze sobą (nie da się niestety zabrać wszystkich butów w podróż służbową! a szkoda!) więc dobrałam coś z mojego niezawodnego, podróżnego zestawu: klasyczne, ciemnogranatowe szpilki.

Całość jak zwykle najprostsza z możliwych a jakże szykowna. Nic nie poradzę na to, że uwielbiam takie „nudne” stylizacje i czuję się w nich znakomicie 🙂

PS1. Do tego żakietu mam jeszcze spodnie. Czyli idealny, trzyczęściowy garnitur. Nie ma nic lepszego na letnie, biznesowe spotkania lub bankiety (w opcji ze wspomnianymi złotymi sandałkami właśnie) – dodatki zmieniają charakter garnituru niezawodnie i szybko. A często nie ma czasu na dumanie w co się ubrać – zresztą są ciekawsze rzeczy do przemyśleń 🙂

PS2. Nie wiem czy zauważyłyście ale etui od laptopa mam w granacie – pod kolor butów! 🙂

Mam na sobie:

Żakiet i spódnica: ENNBOW

Buty: Anna Feledyk

Kolczyki: pożyczone od koleżanki 🙂

MUA: Teresa Drab by Inglot Switzerland

Zdjęcia: Edyta Bartkiewcz Photography

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *