Life & Daily Moments

Horoskopy, przepowiednie, amulety. Magia tego co nieznane – chiński rok Psa rozpoczęty!

Mimo, że należę do osób bardzo racjonalnych, nie wszystko traktuję bardzo poważnie. Nie ukrywam, że czasem, z przyjemnością sięgnę po horoskop. Bawią mnie co prawda te publikowane co miesiąc w magazynach, traktuję je z przymrużeniem oka, jednak czasem takie wsparcie w działaniu jest potrzebne 🙂

Szesnastego lutego 2018 rozpoczął się Rok Psa według lunarnego kalendarza chińskiego. Nie mogłam sobie odmówić zerknięcia i w tę przepowiednię a amulet, mający przynieść pomyślność w nadchodzących miesiącach już mam!

Co przyniesie Rok Ziemnego Psa?

Zgodnie z tym co przeczytałam, w tym roku wykażemy się większą wrażliwością, zaczniemy bardziej kierować się empatią, a egoistyczne pobudki będą miały znacznie mniejsze znaczenie w naszym życiu. Osiągniemy cele, ale tylko własną pracą, a w zasadzie tylko współpracą!

To zatem dobry czas na zmiany w naszym podejściu do codziennego życia i relacji z innymi. Warto otworzyć się na ludzi, dostrzec w nich to co najlepsze oraz działać razem i skutecznie!

Dla mnie, horoskopowego królika, rok psa będzie bardzo pozytywny! Lubię taką dodatkową dawkę motywacji do działania, choć to nie na przepowiedniach buduję swoje działania 🙂

Chiński Targ Noworoczny

W sobotę, 24 lutego Państwowe Muzeum Etnograficznie w Warszawie, z tej okazji przygotowało specjalne wydarzenie: Chiński Targ Noworoczny. Warto zajrzeć!

Amulety, male i talizmany

A jeśli ktoś z Was zapragnął wspomóc swoje szczęście w nadchodzącym czasie specjalnym amuletem, może tak jak ja odwiedzić skarbnicę magicznych rzeczy, wchodząc na stronę uzen.pl 🙂 Kagi Inu tam jeszcze czeka! Oraz wiele innych niezwykłych przedmiotów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *