Mapa marzeń. Poznaj swoje potrzeby i bądź szczęśliwa!

Kobiety mają tendencję do posługiwania się negatywnymi schematami w odniesieniu do oceniania swojego wyglądu a także swoich kompetencji, wiedzy czy doświadczeń. Często negują też własne potrzeby, spychając siebie na koniec listy priorytetów. Przed szczęściem bronią nas zatem uprzedzenia. Także te na swój temat.

Szczęście, poczucie zadowolenia z życia zależy od naszej samooceny, od tego jak oceniamy same siebie. To wpływa też na relacje z innymi, na nasze życie prywatne, zawodowe. Dlatego, jeśli czujesz, że czas coś zmienić w życiu, chciałabyś poznać lepiej samą siebie, nauczyć się nie zapominać o sobie a także zrealizować wreszcie swoje marzenia – te małe i te duże – ten warsztat jest dla Ciebie.

Razem z nami dowiesz się czego tak naprawdę potrzebujesz aby poczuć zadowolenie z każdego dnia, jak odnaleźć miejsce i czas dla siebie pośród natłoku codziennych spraw. A przede wszystkim poczujesz, że JESTEŚ WAŻNA!

Wspólnie zastanowimy się nad tym co jest dla Ciebie ważne, podpowiemy jak zaopiekować się sobą. Pomożemy Ci odkryć Twoje potrzeby i marzenia, wyznaczymy cele a dzięki stworzonej samodzielnie mapie marzeń zobaczysz, że niemożliwie nie istnieje!

Oferujemy:

  • 3 godziny intensywnego szkolenia warsztatowego połączonego z tworzeniem Mapy Marzeń
  • kameralną grupę – 8 osób
  • wsparcie samooceny i budowanie poczucia własnej wartości, lepsze poznanie swoich potrzeb,
  • możliwość korzystania z konsultacji indywidualnych po szkoleniu w promocyjnej cenie
  • warsztat prowadzony przez Psycholożkę Olgę Szarlińską i Coach’a Katarzynę Borucką

Najbliższe szkolenie:
TERMIN : 25 maja 2022, g. 18.00-21.00

MIEJSCE: ul. Hlonda 2a/52, Warszawa (Atelier Justyny Ołtarzewskiej)
KOSZT: 250 zł (3H)
LICZBA MIEJSC: 8