Budowanie wizerunku Moda i Styl Style & Fashion

Jedwabna biała bluzka. Must have w mojej szafie.

Jeśli śledzisz mojego bloga wiesz, że biała bluzka to podstawa mojej garderoby – tak jest niezmiennie od lat. Posiadam ich już całkiem pokaźną kolekcję, i nigdy nie powiem, że biała bluzka czy koszula jest nudna!

Tym razem sięgnęłam po bluzkę bardzo nieoczywistą – z jednej strony elegancką a z drugiej pozwalającą na noszenie jej na wiele sposobów.

Zawsze podobały mi się te zapinane wysoko pod szyję, w nieco wiktoriańskim stylu. Ta, która pojawiła się ostatnio w mojej szafie jest nie tylko wysoko wiązania  ale także posiada szarfy, które – w zależności od pomysłu – pozwalają tworzyć fantastyczne kompozycje sprawiając, że nasza bluzka za każdym razem będzie wyglądać inaczej.

Prosta w swojej formie, wykonana z jedwabiu jest idealnym pomysłem dla osób nieprzekonanych do standardowych, białych bluzek z kołnierzykiem – można ją bowiem łączyć zarówno z eleganckimi spódnicami i spodniami, jak i założyć do jeansów wraz z balerinami.

Ja postawiłam dziś na moje ulubione zestawienie kolorystyczne – biel z czernią. Klasyczna, świetnie skrojona spódnica ołówkowa, czarne szpilki i biała bluzka to mój absolutny „must have”. Lubię takie zestawy nosić do pracy, zwłaszcza na spotkania biznesowe a także na bardziej eleganckie wyjścia. Tym razem nieco przewrotnie jako dodatek mała torebka z przewiązaną apaszką  🙂

 

Mam na sobie:

Biała bluzka: Episode – Konfekcja Damska

Spódnica: ENNBOW

Szpilki: VOLO – Manufaktura Kobiecego Obuwia

Jedwabna Apaszka: Justyna Ołtarzewska

Torebka: Pchli targ

Zdjęcia: Kuba K. by Iphone 6s

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *