Moda i Styl Style & Fashion Wydarzenia

Pokaz kolekcji wiosna-lato 2019 Justyny Ołtarzewskiej & Inny Rek

Tym razem z małym poślizgiem czasowym trafia na bloga relacja w pokazu kolekcji wiosna-lato 2019 Justyny Ołtarzewskiej, ze specjalnym udziałem kolekcji luksusowej odzieży skórzanej Inny Rek. Pokaz odbył się 4 kwietnia, w Atelier projektantki w Wilanowie.

Kolekcje Justyny to jak zawsze zachwycające połączenie klasycznej elegancji, inspiracji sztuką a także potrzeb każdej współczesnej kobiety. I taka też jest najnowsza kolekcja: ponadczasowa, kobieca i pozwalająca każdej z nas na odnalezienie takiej sukienki, jakiej w danej chwili potrzebuje. W kolekcji znalazły się bowiem sukienki na co dzień, a także suknie wieczorowe oraz ślubne. Nie zabrakło także nowych propozycji z linii „Folk”. Znajdziemy w niej zarówno nowe fasony jak i nowe hafty, które tak jak poprzednio powstały według akwareli, będących interpretacją haftów łowickich, kaszubskich, góralskich, namalowanych przez projektantkę.

Stylizacje uzupełniły kurtki Inny Rek, wykonane z wysokogatunkowych skór naturalnych w pięknych, prawdziwie wiosennych kolorach. Nieszablonowe podejście projektantki oraz umiejętne łączenie klasyki z nowoczesnością pozwala każdej z nas czuć się oryginalnie a jej projekty stanowią idealne uzupełnienie codziennych stylizacji jak i kreacji wieczorowych oraz ślubnych.

Idealnym dodatkiem do prezentowanych podczas pokazu strojów była zachwycająca, autorska biżuteria z pereł oraz kamieni szlachetnych Ewy Mrochen, powstająca w kameralnej pracowni artystki w sercu warszawskiego Mokotowa. Fascynujące niepowtarzalnością projekty to często pojedyncze egzemplarze tworzone z prawdziwą pasją i zamiłowaniem do rzeczy pięknych i niezwykłych.

W galerii znajdziecie sporo zdjęć z tego fantastycznego i mocno energetycznego wydarzenia, które zapowiedziało wreszcie tak wyczekiwaną przeze mnie wiosnę 🙂

Mam na sobie:

Kombinezon granatowy, szyty na miarę: Justyna Ołtarzewska

Biżuteria: Ewa Mrochen

Błękitna kurtka skórzana: Inna Rek Atelier

Buty: Hegos

VIDEO: @karol_dariusz  | Music: @krz.dem

 

Partnerzy Pokazu:

Makijaż: INGRID COSMETICS

Włosy: MORPHO Kosmetologia

Buty: Massimo Poli by Ewa Krause

Broszki: House of April – Pocałuj mnie w broszę

Stylizacje: Olga Szarlińska | Stylelife Fashion Concept

Modelki: Agencja DIAM

Zdjęcia: Andrzej Szczerba

Wino: Wino by Best Selection

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *