Warsztaty „Porządki w szafie – porządki w życiu.” + tworzenie moodboardów

Książka i Warsztaty “Psychologia stylu. Porządki w szafie – porządki w życiu” pozwolą skupić się na sobie, przyjrzeć się Twoim potrzebom i pragnieniom, zastanowić się nad obawami i ograniczeniami a także pomogą odkryć Twoje mocne strony. Stacjonarne szkolenie rozwojowe „Porządki w szafie. Porządki w życiu” połączone z warsztatem tworzenia moodboardów, jest idealną okazją do samopoznania oraz nauczenia się świadomego kształtowania swojego wizerunku i motywacji.

Ponad 20 lat pracy zawodowej nauczyło mnie, jak ważny dla kobiety jest strój i profesjonalny wizerunek, ile możemy zyskać dodając sobie odwagi i siły ubraniem. Korzystając z wypracowanych rozwiązań zbudujesz swoją garderobę tak aby była Twoim największym sprzymierzeńcem, który pomoże komunikować światu kim jesteś oraz doda Ci siły i odwagi w trudnych momentach. Zmiany w życiu zaczynają się od zmiany przekonań o sobie. Zacznij je od szafy!

Oferujemy:

  • 3 godziny intensywnego szkolenia połączone z warsztatem tworzenia moodboardów
  • kameralną grupę – 8 osób
  • dużo przydatnej wiedzy, która pomoże spojrzeć z innej perspektywy na kwestie związane z ubiorem i pomoże zapoczątkować trwałe zmiany w życiu
  • możliwość korzystania z konsultacji indywidualnych po szkoleniu w promocyjnej cenie
  • książkę w formie e-booka “Psychologia stylu. Porządki w szafie – porządki w życiu” w cenie szkolenia

Najbliższe szkolenie:
TERMIN : maj / czerwiec 2022, g. 18.00-21.00

MIEJSCE: ul. Hlonda 2a/52, Warszawa (Atelier Justyny Ołtarzewskiej)
KOSZT: 250 zł (3H)
LICZBA MIEJSC: 8

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu mailowego!