Psychologia stylu. Porządki w szafie – porządki w życiu. Część I

„Poradnik, „Psychologia stylu. Porządki w szafie – porządki w życiu” zawiera wypracowane rozwiązania, które przez lata pomagały mi łączyć pracę zawodową, studia na dwóch kierunkach jednocześnie, bycie mamą oraz ogarniaczką codzienności… na tyle skutecznie, że nie zwariowałam!

Mając tak mocno zapełniony kalendarz, na zastanawianie się „w co mam się ubrać?” nigdy nie zostawało mi czasu.

Kilkanaście lat pracy korporacyjnej nauczyło mnie jednak, jak ważny dla kobiety jest strój i profesjonalny wizerunek, ile możemy zyskać dodając sobie odwagi i siły ubraniem.

Teraz, gdy pracuję już samodzielnie, komunikat, który wysyłam swoim strojem skutecznie wspomaga moje działania i realizację coraz to nowych projektów.

Dodatkowo zaprzyjaźnienie się z samą sobą oraz odkrycie swoich mocnych stron zaowocowało odnalezieniem właściwego kierunku rozwoju, co wyzwoliło też kreatywność i pozwoliło mi sięgnąć do nieograniczonych pokładów wewnętrznej motywacji.

Wypracowując zawarte w tej książce metody, doprowadziłam swoją garderobę do stanu maksymalnej funkcjonalności. Dzięki porządkom w szafie uporządkowałam też inne ważne aspekty swojego życia.”

Olga Szarlińska

Autor: Olga Szarlińska

Wydawnictwo: Wydawnictwo A&K, kontakt@wydawnictwoaik.pl

ISBN: 978-83-959605-5-0