Warsztaty online „Porządki w szafie – porządki w życiu”

Książka i Warsztaty “Psychologia stylu. Porządki w szafie – porządki w życiu” pozwolą skupić się na sobie, przyjrzeć się Twoim potrzebom i pragnieniom, zastanowić się nad obawami i ograniczeniami a także pomogą odkryć Twoje mocne strony. Szkolenie rozwojowe online „Porządki w szafie. Porządki w życiu”  jest idealną okazją do poświęcenia sobie czasu, samopoznania oraz nauczenia się świadomego kształtowania swojego wizerunku i motywacji.

Ponad 20 lat pracy zawodowej nauczyło mnie, jak ważny dla kobiety jest strój i profesjonalny wizerunek, ile możemy zyskać dodając sobie odwagi i siły ubraniem. Korzystając z wypracowanych rozwiązań zbudujesz swoją garderobę tak aby była Twoim największym sprzymierzeńcem, który pomoże komunikować światu kim jesteś oraz doda Ci siły i odwagi w trudnych momentach. Zmiany w życiu zaczynają się od zmiany przekonań o sobie. Zacznij je od szafy!

Oferujemy:

  • 1,5 godziny intensywnego szkolenia/wykładu z częścią pytań i odpowiedzi
  • szkolenie online, na platformie ZOOM
  • grupę max. 25 osób
  • dużo przydatnej wiedzy, która pomoże spojrzeć z innej perspektywy na kwestie związane z ubiorem i pomoże zapoczątkować trwałe zmiany w życiu
  • możliwość korzystania z konsultacji indywidualnych po szkoleniu w promocyjnej cenie
  • zakup książki “Psychologia stylu. Porządki w szafie – porządki w życiu” z 50% rabatem

Najbliższe szkolenie:

TERMIN : 23 lutego 2022, g. 19.00-20.300
MIEJSCE: Platforma ZOOM
KOSZT: 99 zł (1,5H)
LICZBA MIEJSC: max 25 osób

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu mailowego!